15.02.2020 odbędzie się doroczny Bal Charytatywny Fundacji „Mój Sen”

Mottem naszej Fundacji jest „Razem możemy wiele!”, a dzięki Wam słowa te nabierają nowego znaczenia.

Cały czas działamy. Mamy bardzo ambitne plany. Dołączają do nas nowi podopieczni. Rozszerzyliśmy nasze działania i opieką objęliśmy również osoby starsze. W niedalekiej przyszłości chcemy zorganizować obozy rehabilitacyjne dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekę wytchnieniową dla rodziców naszych podopiecznych. Chcemy również stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli realizować wszystkie nasze marzenia i sny. Miejsce, w której każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od swojej niepełnosprawności.

Dziękujemy za wielkie serce i Waszą dobroć.

Dziękujemy tez Wszystkim, którzy ciężko pracują i poświęcają swój czas organizując wszystkie nasze projekty. Jesteście WIELCY ️

Korzystając z okazji życzymy wspaniałej zabawy 🥳

Poproś o pomoc znajomych!

Dodaj komantarz