podopieczni-fundacji-moj-sen-13

Tosia

Mam na imię Tosia i urodziłam się 1 grudnia 2012. W 20-tym tygodniu, gdy byłam jeszcze w brzuszku u mamy, podczas szczegółowego badania USG stwierdzono u mnie złożoną wadę serca i w pierwszych dniach po przyjściu na świat przeszłam skomplikowaną operację. Zdiagnozowano u mnie niezwykle rzadki zespół genetyczny CHARGE, na który składają się między innymi wada serduszka, niedosłuch, wada wzroku, rozszczep podniebienia miękkiego i stopka końsko-szpotawa.

Obecnie mam już za sobą drugą operację serca, operację zamknięcia rozszczepu podniebienia miękkiego oraz chirurgiczną korektę lewej stopy. Oczekuję na kolejny już trzeci etap usprawnienia pracy mojego serduszka, której termin jest na razie nieznany ze względu na problemy z ciśnieniem w płucach. Pomimo tylu dolegliwości mam ogromną wolę życia, a wytrwałością w ćwiczeniach rehabilitacyjnych staram się dogonić rozwojowo moich rówieśników. Niestety niezbędne są do tego również spore nakłady finansowe…. Proszę Cię o pomoc

Twoja hojność
to szczęście i zdrowie dla chorych...

Doświadczony, pełen pasji i miłości do ludzi zespół to My.

Wiemy ile radości, satysfakcji i poczucia sensu w życiu daje możliwość pomagania innym.
To wiara w ludzi, że „Razem możemy więcej” daje nam siłę napędową do działania.

CO ROBIMY

AKTUALNIE POMAGAMY