Grzegorz i jego historia….

Tydzień po swoich 59 urodzinach Grzegorz dostał pierwszego w swoim życiu ataku epilepsji. Bardzo ciężki atak zakończył się zabraniem Grześka przez karetkę pogotowia. W szpitalu po badaniu tomograficznym spotkał się ze straszną diagnozą. Okazało się, że w przedniej części mózgu znajduje się 5 centymetrowy guz nowotworu.

W ciągu kilku dni Grzesiek przebył bardzo ryzykowną operację usunięcia guza. Z operacji szczęśliwie wybudził się, a nowotwór poddano badaniu histopatologicznemu. Badanie wykazało, że guz to Glioblastoma Multiforme zwany w polsce Glejakiem, złośliwym nowotworem IV stopnia, jednym z najbardziej nieuleczalnych nowotworów na świecie. To rak, który nie poddaje się całkowitej resekcji i wykazuje ogromną odporność na chemioterapię.

Grzegorz przeszedł ciężką operację mózgu. Wycięto mu bardzo dużą część płata skroniowego, aby usunąć nowotworowego guza. Oprócz operacji przeszedł również półroczną chemioterapię oraz radioterapię. To dramatycznie ciężkie doświadczenia, o czym wie każdy, kto zetknął się z chorobą nowotworową.

Z częścią konsekwencji pooperacyjnych boryka się do dziś. Niespodziewane ataki epilepsji odebrały mu możliwość prowadzenia w samodzielnego życia i cieszenia się pełną sprawnością. Nie może również pracować, a tym samym pokrywać kosztów leczenia, któremu cały czas musi być poddawany.

Nie ma pewnego sposobu na pokonanie Glejaka, ale kosztowne leczenie daje możliwość godnego życia i opóźniania nawrotu choroby, która nie zwalczana jest w stanie zabić w ciągu 2 miesięcy.

Można to zrobić na kilka sposobów:
– wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji,
– definiując na koncie stałe zlecenie choćby symbolicznej wpłaty,
– udostępniając tą wiadomość na Facebooku jak największej ilości znajomych.
W nas Wszystkich siła!!!

Wpłaty proszę przekazywać na konto fundacji:
Fundacja Mój Sen ING BŚ 55 1050 1100 1000 0090 3091 4833
Tytułem: „wpłata dla Grzegorza”

My robimy pierwszy krok Was proszę drugi….

Poproś swoich znajomych o pomoc

[addtoany]

Wybierz kwotę darowizny lub podaj własną


Imię:
Nazwisko:
Kwota:

Płatności obsługuje dotpay