Zuch, walczący o lepsze jutro!

Cześć, mam na imię Kacper, urodziłem się 30.05.18r. Ogólnie jestem dosyć narwanym chłopcem, bo już w brzuchu mamy stwierdziłem, że nie wytrzymam dłużej i urodziłem się 1,5 miesiąca wcześniej. Zewnętrzny świat nie okazał się jednak takim, jakim sobie go wyobrażałem.

Zamiast z mamusią, musiałem leżeć przez prawie miesiąc w inkubatorze i tyle wyszło z mojego pośpiechu. Mam trochę pod górkę w życiu. Pani doktor jeszcze w szpitalu odkryła u mnie w główce małe dziurki, prawie jak te w serze, który tak bardzo zresztą lubię. Te dziurki okazały się źródłem kłopotów i doprowadziły do tego, że muszę na co dzień zmagać się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Codziennie ćwiczę, korzystam ze specjalistycznego sprzętu i powolutku czynię postępy. Staram się aby rodzice byli ze mnie dumni. Nawet nie wiecie jak cieszą się z tego, gdy coś nowego mi się uda!

Ostatnio zacząłem powolutku raczkować, co pozwala mi spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy.

Tyle o mnie, łapcie ode mnie super moc uśmiechów!

Tytułem: „wpłata dla Kacperka”