Radziu potrzebuje Twojej pomocy!

Mam na imię Radek i urodziłem się 1 stycznia 2014r. Tuż po porodzie wykryto u mnie zakrzep w tętnicy biodrowej. Kilka dni później odezwał się drugi zakrzep – w głowie, który doprowadził do dużego udaru lewej półkuli mózgu. Nie dawano mi wtedy szans na świadome funkcjonowanie i życie. Tymczasem tydzień po odstawieniu leków przeciągnąłem się, wypiłem ogromną butlę mleka i byłem niemal najgłośniejszym dzieckiem na oddziale szpitalnym 😉

Kolejno zdiagnozowano u mnie chorobę SMA- rdzeniowy zanik mięśni, co wymagało wykonania tracheotomii, a także systemu karmienia dojelitowego PEG. Dziś, po 2 latach od tych wydarzeń jestem chłopcem, który mentalnie rozwija się jak dzieci w moim wieku. Można jednak powiedzieć, że choroba więzi mnie w ciele. SMA to wada genetyczna, która powoduje, że w organizmie brakuje białka odpowiedzialnego za napięcie mięśni, dlatego ciało niewiele może. Jedyne, co może powstrzymywać chorobę, to codzienna rehabilitacja, ogrom sprzętów medycznych i ortopedycznych oraz mnóstwo ciężkiej i kosztownej pracy.

Terapia logopedyczna, rehabilitacja ruchowa, zajęcia z psychologiem, pionizacja i wiele innych zajęć to moja codzienność. Chcę jednak podjąć ten wysiłek. Dziś też pojawia się cień nadziei na leczenie. W procesie dopuszczenia do obrotu pojawił się lek, który wstrzymuje postęp choroby jednak, kiedy uda się go dostać- na razie nie wiadomo. Jestem dobrej myśli i ogromnie liczę na pomoc!

Można to zrobić na kilka sposobów:
– wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji,
– definiując na koncie stałe zlecenie choćby symbolicznej wpłaty,
– udostępniając tą wiadomość na Facebooku jak największej ilości znajomych.
W nas Wszystkich siła!!!

Wpłaty proszę przekazywać na konto fundacji:
Fundacja Mój Sen ING BŚ 55 1050 1100 1000 0090 3091 4833
Tytułem: „wpłata dla Radzia”

My robimy pierwszy krok Was proszę drugi….

Pozostało czasu do zbiórki całej sumy na leczenie

[countdown date=”12/31/2018 23:59:59″ timezone=”-12″]

Poproś swoich znajomych o pomoc

[addtoany]

Wybierz kwotę darowizny lub podaj własną


Imię:
Nazwisko:
Kwota:

Płatności obsługuje dotpay