Roch bohater nad bohaterami

Ktoś może powiedzieć, że odważni są Ci, którzy skaczą ze spadochronem, albo Ci, którzy pierwsi wyrażają swój sprzeciw, a może Ci, którzy wspinają się bez zabezpieczenia…. Definicji odwagi jest wiele.

W Fundacji Mój Sen nasi Mali Bohaterowie i ich Rodziny uczą nas, że odwaga to życie Każdego Dnia pomimo bólu, cierpienia, trudu i niepewności.
Dziś dołączył do nas kolejny Bohater – Roch. Chłopiec, który od 13 lat walczy z drobnozakretowatoscią. Wrodzona, nieuleczalna wada mózgu, która definiuje jego życie. Roch nie potrafi samodzielnie siedzieć, chodzić, jeść ani pić. Nie potrafi mówić ,ale jest komunikatywny.
Nie potrafi tych wszystkich rzeczy, ale każdego dnia żyje POMIMO tego. Korzysta z komunikatorów komputerowych i żywienia przemysłowego.
Jest bardzo wrażliwy emocjonalnie, co czyni tym bardziej Wielkim w naszych oczach.

Roch i jego Bohaterskie życie jest dla nas przykładem największej odwagi. On i jego rodzina potrzebują naszego wsparcia, ponieważ nasz podziw już mają. Jeśli tak samo jak nam – zaimponowała Wam jego historia i zechcecie wspomóc tego Niezwykłego Chłopca możecie to zrobić wpłacając pieniądze na konto fundacji z dopiskiem „dla Rocha”

Można to zrobić na kilka sposobów:
– wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji,
– definiując na koncie stałe zlecenie choćby symbolicznej wpłaty,
– udostępniając tą wiadomość na Facebooku jak największej ilości znajomych.
W nas Wszystkich siła!!!

Wpłaty proszę przekazywać na konto fundacji:
Fundacja Mój Sen ING BŚ 55 1050 1100 1000 0090 3091 4833
Tytułem: „wpłata dla Rocha”

My robimy pierwszy krok Was proszę drugi….

Poproś swoich znajomych o pomoc

[addtoany]

Wybierz kwotę darowizny lub podaj własną


Imię:
Nazwisko:
Kwota:

Płatności obsługuje dotpay