WOJTUŚ 1

Wojtuś

Wojtuś urodził się w 2017 roku. W wieku 22 miesięcy zdiagnozowano u niego autyzm wczesnodziecięcy oraz niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim.
Chłopiec jest pogodnym dzieckiem, jednak wraz z rozwojem ujawniają się kolejne trudności głównie w obszarze umiejętności przyswajania i uczenia się. Wojtuś przejawia trudne zachowania, w bardzo małym stopniu nawiązuje kontakt wzrokowy oraz ma problemy ze snem. Chłopiec jest bardzo ruchliwy, nie posługuje się mową, ma zaburzenia integracji sensorycznej, nadwrażliwość na dźwięki, dotyk, zaburzenia czucia głębokiego oraz problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową.
Wojtuś już teraz potrzebuje intensywnej wielowymiarowej terapii pedagogicznej, psychologicznej. W szczególności systematycznych zajęć ogólnorozwojowych, w tym logopedycznych oraz terapii SI, wymaga również ciągłej pomocy ze strony osoby dorosłej oraz pracy terapeutycznej mającej na celu pomóc mu w byciu samodzielnym i nabywaniu nowych umiejętności.

Dlatego prosimy o wsparcie, które pomoże zapewnić chłopcu środki na terapię, której bardzo potrzebuje do wypracowania pełnej samodzielności w dorosłym życiu.

Twoja hojność
to szczęście i zdrowie dla chorych...

Doświadczony, pełen pasji i miłości do ludzi zespół to My.

Wiemy ile radości, satysfakcji i poczucia sensu w życiu daje możliwość pomagania innym.
To wiara w ludzi, że „Razem możemy więcej” daje nam siłę napędową do działania.

CO ROBIMY

AKTUALNIE POMAGAMY