Katarzyna

Założycielka Fundacji. Torpeda w działaniu, której żadna przeszkoda nie jest straszna. Wielkości jej serca i dobroci opisać się nie da, choć dla niej wszystko musi się dać.
Prawdziwa Wonderwomen.

Dorota

Prawnie uzdolniona. Niepoprawnie optymistyczna. Zbzikowana na punkcie ecoedukacji, ratowania ludzi i bezpieczeństwa, nie tylko w pracy. Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach.

Gosia

Kobieta „lekkie pióro”. Realizator projektów, Founriser i Postmaker. Pasja do działania nakręca ją do tworzenia rzeczy niemożliwych. Ma niesamowitą zdolność ogarniania dokumentów nie do ogarnięcia.

Agata

Nasza pomoc administracyjna od zadań specjalnych. Kontaktowa i uśmiechnięta jest łącznikiem z fundacją.

Ania

Można jej przypisać wszystkie cechy idealnego zorganizowania, skrupulatnie obowiązkowa. Zawsze można na nią liczyć, zawsze liczy się z wszystkimi Kocha dzieci, również swoje 😉

Usia

Matka Polka, bizneswoman, sportowa petarda. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc drugiemu człowiekowi.

Magda

Zakręcona na punkcie pomocy ludziom, pieczenia i sportowych szaleństw. Dla niej wszystko się kręci wokół ludzi, dla których warto się kręcić 😉 Zawsze gotowa na wszystko.

Madzia

wolontariusz związany z fundacją od samego początku. Pełna energii, zawsze gotowa do działania pomimo wielu swoich obowiązków.
Wspiera Nas przy wszystkich imprezach!

Karolina

Nasza piękna psycholog transportu, logistyk zaopatrzenia i majstersztyk dizajnu. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.