SEGREGACJA NAKRĘTEK DLA ZOSI 10.03.2024

Chcemy się z Wami podzielić niesamowitymi wieściami i wyrazami wdzięczności. Nasza akcja segregacji przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a wszystko to dzięki Waszej ogromnej życzliwości i gotowości do pomocy. Dziękujemy Wam za Waszą hojność i chęć pomocy. Dzięki Wam wierzymy, że świat wokół Nas może być lepszy.

Znajdź nas na:

Facebook

Ostatnie posty

Warsztaty: “Palma i pisanka” 27.03.2024

Podczas warsztatów w zagrodzie edukacyjnej “Rancho Artemidy” uczestnicy samodzielnie wykonali tradycyjną palmę, pomalowali pisanki kolorowym woskiem oraz zobaczyli jak krasiło się kiedyś jajka – bez

7 urodziny Fundacji 24.03.2024

Tak to już 7 lat pomagania! Dziękujemy za tak liczne przybycie, za Wasze zaangażowanie. Pomaganie jest super. Razem możemy więcej. 

3 godziny dla Rodziny II 23.03.2024

23 marca 2024 roku odbył się Projekt “3 godziny dla rodziny” współfinansowany przez Powiat Krakowski pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Wielka Wieś. Statuetki uczestnikom wręczyła

JAK POMAGAMY ?

Na co zbieramy fundusze?

Przywracamy zdrowie przekazując fundusze na leczenie i rehabilitację, dokonujemy zakupu niezbędnych lekarstw i sprzętu medycznego, dofinansowujemy edukację naszych podopiecznych, wspieramy w trudnych warunkach materialnych.